o szkole

publikacje

galeria prac

uczniów

Szkoła Podstawowa  w Boćwince jest placówką publiczną założoną w 1950 r. W placówce funkcjonuje  sześć oddziałów oraz oddział  przedszkolny. Szkoła mieści się w dwóch budynkach położonych w oddalonych od siebie o 12 km wsiach. Siedzibą placówki jest budynek we wsi Boćwinka gdzie znajduje się: dyrekcja szkoły, sala polonistyczna, sala przyrodnicza, sala matematyczna, klasa przystosowana do ćwiczeń fizycznych, szatnia, biblioteka ze świetlicą, w której funkcjonuje pracownia komputerowa, jadalnia, pracownia techniczna i pracownia gospodarstwa domowego oraz sanitariaty. W budynku położonym we wsi Jurkowo mieści się oddział przedszkolny, trzy klasy, szatnia, duży hol służący jako świetlica i jadalnia, biblioteka oraz sanitariaty. Dzieci korzystają z klasy gimnastycznej umiejscowionej w sąsiednim budynku.

Budynek szkolny w Jurkowie                                                                                                          Budynek szkolny w Boćwince